Všetko najlepšie Ali!

napísala Ali

A je tu opäť deň, kedy si hovorím: “Wau Ali, krásnieš! Ide to z Teba! Dokážeš veľké veci, si fakt skvelá. Si ženou, akou si vždy túžila byť, keď si bola malá. Si skratka Bohyňa Božská!” A potom kdesi uprostred týchto pozitívnych myšlienok sa na chvíľu zastavím, ale naozaj iba na chvíľu, pretože presne toľko času mám dneska, na svoj narodeninový deň. Iba chvíľu. A túto chvíľu chcem venovať svojmu bábätku, aby som si sem niečo napísala..

Kdesi uprostred dňa mi napadne, že už mám 28 rokov. Že za uplynulý rok svojho života som schudla 10 a pribrala 10 kíl, že z veľkosti 40 mám opäť 42, že ak to chcem (vlastne ani neviem čo chcem), musím sakra počítať zas tie zasrané makrá, že .. že veľa čísel skratka, nemyslíte ? Premýšľam nad číslami, ktoré sú prázdne. Jeden, dva, tri, štyri, päť.. Čísla, ktoré keď spočítam, mi dajú opäť iba číslo. Prázdne čísla. Tento rok aktívne pracujem na selekcií takýchto prázdnych čísel zo svojho života. A to je highlightom tohto roku zatiaľ.  Prestala som sa opäť zamýšľať nad vecami, ktoré som sa bohapusto a krvopotne snažila zmeniť, lebo vlastne ..som ich ani zmeniť nemusela, iba sa odo mňa očakávalo, že Ali to dokáže. Tak sa vo mne zapla tzv.samospúšť a išla som. Áno, Ali to dokázala, ale nepotrebuje to robiť len preto, lebo teraz to od nej okolie očakáva.  Resp. ja Vám ukážem, čo som dokázala, ale nebude to hmatateľné.

Ali svoje hodnoty dobre pozná. Ali  vždy poukazovala len  na svoje defekty, ktoré sú vlastne jej prednosťami. A potom to čítajú ešte aj tie z Vás, ktoré slintajú  a hovoria si: “Keby sa dalo kúpiť to Tvoje sebavedomie, tá Tvoja sebaláska”. A ja Ti teraz píšem, nieje nič, čo by Ťa zastavilo, ak po tom ozajstne túžiš a chceš to. Jednoducho na tom pracuj. Lebo prijať seba, pracovať na sebe aj  inak ako trýznením sa s bojom o prázdne čisla a starať sa o seba zvnútra Ti garantujem, je taká premena, ktorá nemá obdoby. A vieš čo Ti ešte garantujem ? Že takéto transformačné PRED a PO v Tvojom živote nebude mať jojo efekt. Nebude! Je to niečo, čo sa bude s Tebou hrdo niesť po celý život. A Ty budeš šťastná a budeš si hýčkať tento stav blaženosti. Ver mi.

Čo si prajem k mojím dnešným narodeninám ? Prajem si, aby si tento článok prečítalo čo najviac z Vás. A teraz ešte zopár holých faktov.

Ali

Dnes je to 28 rokov mojej úžasnej existencie.

Dnes je to 28 rokov, počas ktorých si vytváram každý deň aspoň jeden dôvod na úsmev.

28 rokov obklopená milujúcou rodinou a kamarátmi, ktorí sa so mnou radujú aj naopak.

28 rokov splnených prianí, k tomuto dňu nieje nič, čo by som si predsavzala a nesplnila si to.

28 rokov šialenej jazdy na šialenom svete, kedy memorujem do pamäte zážitky a dobrodružstvá.

Ali, oslavuješ narodeniny!

Tak ako aj minulý rok a každý rok, cítim potrebu sa poďakovať vesmíru za všetko, čo mám, ako sa mám. Minulý rok som na narodeniny bola v Tatrách. Brutálne som sa prekonala, keď som sa dala nahovoriť na takú ozajstnú vysokohorskú turistiku, kde som sa pri pohľade na vrchol naozaj zaťala so slovami: “Ja nejdem, ja to nedám”. A dala som. Tento rok som si to chcela zopakovať, zapáčilo sa mi to.  A vlastne mne sa páči celý život prekonávať svoje limity. Už teraz viem, že tieto narodeniny ma majú naučiť jednej veci, nieje dôležité kedy a kde ale s kým.  A tak si to aj pripúšťam do mysle. Musím povedať, trošku rozdýchavam. Narodeniny bez gratulácií. Bez rodiny. Bez bozkov. Bez priateľov. Bez torty. Bez oslavy. Bez kvetov.  Vlastne iba po telefóne a cez písmenka budem počuť všetko najlepšieee! Opäť som pri tom,čo sú to narodeniny ? Iba číslo. To prázdne číslo.

Všetko krásne si má počká a ja verím, že zažijem jednu bohovskú dovolenku nabitú všetkým tým správnym. A vyslovím to nahlas, milý vesmír pozorne ma počúvaj! Chcem, aby mi vyšiel roadtrip do NY alebo taký ten meditačno-relaxačný pobyt na Bali do ďalších narodenín, to je to želanie, ktoré by som si priala, ak by som sfukovala sviečky na torte. Vesmír hovorím Ti to tu a teraz, lebo viem, že odvážnym šťastie praje. A ja sa teda nebojím. Viem, že vždy, keď si v živote vypýtam, Ty mi dáš. Dôverujem Ti.

Nohami späť na zem. Čas letí a ja letím s ním.

hastagh: Just living my best life, cheers! 😉

0 komentár
2

Možno dostaneš chuť aj na

Zanechať komentár

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Rozumiem Čítaj ďalej